Hizmetlerimiz | ASOTEQ YAZILIM

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Peki Biz Neler Yapıyoruz?

Teknoloji

İşletmenizi daha iyi hale getirmek için çeşitli teknolojik hizmetler sağlıyoruz.

E-TİCARET YAZILIMI

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı yüksek kalitede ve kapsamlı güvenlikli E-Ticaret Yazılımı hizmeti sunmaktadır

EV GÜVENLİĞİ

Can ve mal kaybının önüne geçilmesinde ev güvenliği sistemleri müşterilerine hizmet sunmaktadır.

5651 Loglama Yapılandırması

5561 yasasından dolayı meydana gelebilecek hukuki sorumluluklar ile maddi kayıpların önüne geçmek için Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, teknolojik çözümler yaratır ve etkili planlamalar gerçekleştirir.

Arama Motoru Reklamları

Arama motoru reklamlarından en iyi şekilde yararlanmak ve kullanıcıları memnun etmek için iyi stratejiler ile profesyonel hizmet almak önemlidir. Doğru anahtar kelimeler ve her daim aktif URL’ler ile Asaoteq Dijital Reklam Ajansı’nın deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Access Point Wireless Sistemleri

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı hem sistem sağlayıcılığı hem de güvenliği hizmeti sunmaktadır. Kullanacağınız ortama uygun olarak yüksek kaliteli ve dayanıklı tasarlanmış çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir.

Firewall Güvenlik Duvarı

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, etkili ve kişiselleştirilmiş Firewall güvenlik duvarı seçeneklerine sahiptir.

Görsel Reklamlar

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, etkili görsel reklamlar ile hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, etkili ve farklı tiplerde güvenlik kamera sistemlerinin kurulumunu sağlar. Kullanıcıların istek ve amaçlarına göre tercih edeceği sistemler, uzun süre dayanıklıdır.

Harekete Duyarlı Sistemler

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı olarak uzun ömürlü ve müşterilerimizin dilediği harekete duyarlı sistem kurulumunu sağlıyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı hedef kitlenin belirlenmesinde tüm etkili yolları kullanarak firmalara en doğru stratejiyi bulmaya yardım eder.

İçerik Üretimi

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, yüksek verimle çalışarak etkin içerik üretimi sağlar.

İnternet Reklamları

Avantajlardan faydalanmak isteyen müşteriler, Asaoteq Dijital Reklam Ajansı’nın verdiği nitelikli ve gelişmiş stratejilere sahip internet reklamı hizmetini alabilir.

İş Yeri Güvenliği

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı olarak iş yeri güvenliği hizmetini en kaliteli şekilde veriyoruz.

Kablosuz Sistemler

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı olarak müşterilerimize gelişmiş teknolojiyi takip ederek yüksek kalitede kablosuz sistem hizmeti veriyoruz.

Kurumsal SEO

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, kurumsal firmalarınız için etkili kurumsal SEO hizmeti vermektedir.

Landing Page Tasarımı

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı müşterileri için en kaliteli ve başarılı Landing Page tasarımı hizmetini sunar

Lokal SEO

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı ile bu denli etki sağlayan lokal SEO hizmeti alabilirsiniz.

Off Page SEO

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı olarak, internet sitenizin kapsamlı Off page SEO analizlerini yapıyor ve uygulama çalışmalarını yürütüyoruz.

On Page SEO

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı müşterileri için uzman ekibi ile kapsamlı ve etkili On page SEO çalışmalarını yürütmektedir.

Organik Kazanımlar

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, internet sitenizin organik kazanımlar elde etmesini sağlar. Profesyonel hizmet için deneyimli ekibimizden destek alın.

Ölçme & Raporlama

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, tüm unsurları göz önünde bulundurarak doğru ve faydalı ölçüm & raporlama yapar.

Reklam Bannerları

Profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan ürün, hizmet ve marka ile uyumlu optimum reklam bannerı yaratmak Asaoteq Dijital Reklam Ajansı ile artık çok kolay. Ajansımız, sizin için kişiselleştirilmiş reklam bannerı yaratır.

SEO Danışmanlığı Hizmeti

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı olarak kapsamlı organik arama yönetimine odaklanıyoruz. Müşterilerimizin amaçlarına uygun olarak kampanyalar oluşturuyoruz.

Site Analizi

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, profesyonel ekibi ile site analizi gerçekleştirmek üzere titiz davranır. Bu sayede daha verimli bir SEO süreci elde edilir.

Sosyal Medya Reklamları

Reklamın nerede ve hangi strateji ile yayınlanacağına bağlı olarak ilgi çekici fotoğraf ve videolar ile içerik oluşturulur.

Tasarım Yazılım

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, her türlü tasarım yazılım ihtiyacına cevap vermek adına müşterileri için kişiselleştirilmiş yazılımlar yaratır.

Teknik SEO

Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, internet siteleriniz için verimli, hızlı ve doğru teknik SEO hizmeti vermektedir. Hizmetten faydalanarak arama motorlarında üst sıralarda yer almak için destek alın.

Web Tasarım

İyi düzenlenmiş ve kullanıcı dostu web tasarım oluşturan Asaoteq Dijital Reklam Ajansı, müşterilerinin istek ve amaçlarına göre hizmet verir.

Tasarım & Yazılım

İşletmenizi daha kurumsal gösterecek tasarım ve yazılım hizmeti sağlıyoruz.

SEO

Arama motoru optimizasyonu yaparak sizi aramalarda en üste çıkarıyoruz.