Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

 

Asoteq olarak faaliyet gösterdiğimiz SEO geliştirme, internet reklamları ve güvenlik sistemleri alanlarında her zaman en iyisi için çalışıyor, müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak teknolojik gelişmelerin ışığında sürekli olarak kendimizi yeniliyoruz. Sektöre dair bilgi birikimimiz, deneyimimiz, yaratıcılığımız, özgünlüğümüz ve uzman kadromuzla birlikte müşterilerimize daima kalıcı çözümler sunuyor, yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin her geçen gün daha fazla hedef kitleye hitap etmesine aracı oluyoruz. Deneyimli ekip ve uzman kadro ile çıktığımız bu yolda sektöre dair olan tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve gelişime katkı sağlayan tüm yeniliklere, en kısa sürede uyum sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimize daima güncel hizmetleri sunuyoruz. Asoteq olarak öncelikle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bu doğrultuda öncelikle müşterilerimizin mevcut durumlarını analiz ediyor, beklentilerine kulak veriyor ve analiz sonuçlarına yapılması gereken çalışmaları ortaya koyuyoruz. İnternete dair olan tüm çalışmaları en başından en sonuna kadar aşama aşama planlıyor ve müşterilerimizin onayına sunuyoruz. Alınan onay neticesinde uygulamaya geçiyor ve başarının kazanılmasında emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimizin sağladığı başarı ile birlikte bizler de başarı hanemize bir yenisini daha ekliyoruz. Asoteq olarak yalnızca proje planlama ve uygulama aşamasında rol almıyor, yapılan çalışmaları analiz etme ve raporlama konusunda da hizmet veriyoruz. Böylelikle yaptığımız çalışmaların sonuçlarını hep birlikte görüyor ve gelecekte yapılması gereken çalışmalar hakkında da bilgi sahibi oluyoruz. Ayrıca müşterilerimize, yapılan çalışmaların kazanımlarına dair raporlamayı sunuyor, çalışmaların etkiliğini ortaya koyuyoruz. İhtiyaç duyulan her anda, tüm sorunlara en kısa sürede çözüm sunmak için kesintisiz olarak ulaşılabilirlik sağlıyoruz. Deneyimli, dinamik, etkili ve yaratıcı uzman kadromuzla müşterilerimizin daima yanında oluyoruz. Web tasarımı, yazılım, SEO, SEM, güvenlik sistemleri, e-ticaret yazılımı ve internet reklamları gibi geniş bir alanda faaliyet gösteriyor, müşterilerimize bütünleşik bir hizmet sunuyoruz. A’dan Z’ye internete dair tüm çalışmaların yürütüldüğü firmamızda, müşterilerimiz ile birlikte başarılara imza atıyoruz. Daha iyiyi, daha kaliteliyi, daha hızlı çözümleri ve daha etkili iletişimi amaçlayan marka, kurum ve kuruluşları farkımızı keşfetmeleri için ve birlikte çalışmak üzere firmamıza bekliyoruz.


Bazı İşlerimiz

Bitirdiğimiz bazı işlerimiz
Ad Soyad

CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrice.

Ad Soyad

CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrice.